Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Oprogramowanie do transkrypcji medycznej

Oprogramowanie do transkrypcji medycznych umożliwia lekarzom głosową transkrypcję notatek dotyczących pacjentów. Lekarze i personel administracyjny wykorzystują takie narzędzia w celu przyspieszenia konwersji mówionych notatek na oficjalne zapisy. Zwykle oprogramowanie do transkrypcji medycznej oferuje narzędzia do automatyzacji ułatwiające szybką i dokładną transkrypcję wraz z funkcjami, które umożliwiają skuteczne i dokładne zarządzanie nagraniami. Oprogramowanie do transkrypcji medycznych jest powiązane z elektronicznymi rejestrami medycznymi, oprogramowaniem do zarządzania opieką zdrowotną i aplikacjami dla lekarzy.

Inteligentne oprogramowanie medyczne firmy Meditab to wielokrotnie nagradzana, kompleksowa platforma EHR do zarządzania praktyką i fakturowania.
System IMS (inteligentne oprogramowanie medyczne) obsługuje każdy etap procesu zapewniania opieki nad pacjentem, od zaangażowania pacjenta po telemedycynę, analizę praktyki, automatyczną rejestrację, koordynację opieki, raportowanie i wiele więcej. Jego wielospecjalistyczne funkcje, moduły i szablony zostały stworzone od podstaw, aby dostosować się do potrzeb ponad 40 specjalizacji. Dowiedz się więcej na temat produktu: Intelligent Medical Software

Funkcje

  • Zarządzanie plikami audio
  • Sporządzanie wykresów
  • Automatyczna transkrypcja
  • Rozpoznawanie mowy
  • Baza danych terminologii medycznej