Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Programy EMS

Programy EMS (Emergency Medical Service) obejmują różne aplikacje pomagające organizacjom EMS w realizacji codziennych zadań, takich jak przyjmowanie połączeń, wysyłanie wiadomości, zarządzanie personelem, tworzenie grafików, dokumentowanie opieki nad pacjentami i gromadzenie danych. Programy EMS to często aplikacje webowe, dzięki czemu zapewniają dostęp do danych zarówno przełożonym, jak i pracownikom. W celu znalezienia innych rozwiązań, szukaj oprogramowania do umawiania wizyt u lekarza i elektronicznych rejestrów medycznych.

Filtruj wyniki (1)
Dostępne kraje
Kraje, w których produkt jest dostępny. Uwaga! Wsparcie klienta może nie być dostępne w tym kraju.
Polska: brak dostępnych produków

Wyniki: 1 w

Gotowe rozwiązania, które można w pełni dostosować do unikalnych wymagań klienta i które zapewnią, że inwestycja będzie gotowa na przyszłość.
Świętując 25-lecie jako wiodąca firma na rynku bezpieczeństwa publicznego, FDM zapewnia potężne, elastyczne rozwiązania do zarządzania codziennymi danymi i operacjami oraz do wykorzystywania danych do podejmowania lepszych decyzji. Rozwiązania FDM CAD, RMS i Analysis są obecnie używane w ponad 450 jurysdykcjach w Ameryce Północnej. Dowiedz się więcej na temat produktu: FDM Records Management System

Funkcje

  • Ustalanie harmonogramów
  • Dyspozytornia pogotowia ratunkowego
  • Dla pierwszych respondentów
  • Zarządzanie dokumentacją pacjentów