Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Programy dla straży pożarnej

Programy dla straży pożarnej, nazywane czasami programami dla remizy strażackiej, obejmują kilka różnych rodzajów oprogramowania mającego na celu zautomatyzowanie i uproszczenie codziennej działalności jednostek straży pożarnej, ochotniczej straży pożarnej, instytucji bezpieczeństwa publicznego, zespołów służb ratownictwa medycznego (EMS) i służb pierwszego reagowania. Rozwiązania dla straży pożarnej obejmują: systemy zarządzania rejestrami (RMS); oprogramowanie do reagowania w sytuacjach awaryjnych i oprogramowanie dyspozytorskie typu CAD (wspomagane komputerowo); oprogramowanie do planowania dla strażaków; narzędzia do zarządzania incydentami; zintegrowane oprogramowanie do raportowania przez NFIRS dla straży pożarnej, obejmujące wszystkie te funkcje, a także funkcje administracyjne, takie jak lista płac i budżetowanie. Ponadto dostępne są również rozwiązania dedykowane jednostkom straży pożarnej, takie jak oprogramowanie do kontroli pożarowej, oprogramowanie do zarządzania sprzętem straży pożarnej oraz rozwiązania integrujące się z oprogramowaniem EMS do zarządzania reagowaniem na incydenty i dokumentacją dotyczącą opieki nad pacjentem (ePCR). Niektórzy dostawcy oferują również narzędzia do harmonogramowania i programy do zarządzania pracą stworzone z myślą o straży pożarnej. Programy dla straży pożarnej są powiązane z programami EMS.

Filtruj wyniki (1)
Dostępne kraje
Kraje, w których produkt jest dostępny. Uwaga! Wsparcie klienta może nie być dostępne w tym kraju.
Polska: brak dostępnych produków

Powiązane kategorie

Gotowe rozwiązania, które można w pełni dostosować do unikalnych wymagań klienta i które zapewnią, że inwestycja będzie gotowa na przyszłość.
Świętując 25-lecie jako wiodąca firma na rynku bezpieczeństwa publicznego, FDM zapewnia potężne, elastyczne rozwiązania do zarządzania codziennymi danymi i operacjami oraz do wykorzystywania danych do podejmowania lepszych decyzji. Rozwiązania FDM CAD, RMS i Analysis są obecnie używane w ponad 450 jurysdykcjach w Ameryce Północnej. Dowiedz się więcej na temat produktu: FDM Records Management System

Funkcje

  • Listy kontrolne reagowania na incydenty
  • Ustalanie harmonogramów
  • Zarządzanie infrastrukturą
  • Nawigacja w pojeździe
  • Ostrzeżenia/powiadomienia
  • Śledzenie sprzętu
  • Zarządzanie dokumentacją