Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Oprogramowanie do credentialingu

Oprogramowanie do credentialingu oferuje narzędzia automatyzacji do zarządzania uwierzytelnianiem oraz uprawnieniami dla praktyk medycznych i szpitali. Rozwiązania te pomagają zachować zgodność z przepisami dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy, alertom systemowym, zarządzaniu dokumentacją i dokładnemu raportowaniu. Placówki poszukujące oprogramowania do credentialingu mogą być również zainteresowane oprogramowaniem dla stomatologii, oprogramowaniem medycznym dla szpitali, oprogramowaniem dla zdrowia psychicznego, oprogramowaniem dla chiropraktyki, aplikacjami dla lekarzy, oprogramowaniem dla optometrystów i oprogramowaniem dla pediatrów.

Przypomnienie o wygaśnięciu automatycznie śledzi daty ważności certyfikatów pracowników, umów, licencji, ubezpieczeń i nie tylko.
Przypomnienie o wygaśnięciu automatycznie śledzi daty ważności certyfikatów pracowników, umów, licencji, ubezpieczeń i nie tylko. Z ponad 10 000 kontaktami śledzącymi wygaśnięcia w ponad 40 krajach organizacje doceniają to łatwe w użyciu oprogramowanie. Korzystając z przypomnień o wygaśnięciu, żadna data ważności nie jest pominięta, dzięki czemu organizacje zawsze zachowują zgodność z przepisami. Dowiedz się więcej na temat produktu: Expiration Reminder

Funkcje

  • Zarządzanie utratą ważności
  • Weryfikacja licencji
  • Uprzywilejowanie
  • Zarządzanie dokumentami
  • Aplikacje online