Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Bazy danych NoSQL

Bazy danych NoSQL to nierelacyjne bazy danych, wykorzystujące dynamiczne schematy dla nieustrukturyzowanych danych poprzez zarządzanie dokumentami, kluczowymi wartościami, wykresami i danymi typu wide column store. NoSQL bazy danych przechowują duże ilości danych z wymiennymi schematami w celu szybkiego pobierania i odzyskiwania na wielu serwerach, które mogą być używane przez deweloperów do właściwego skalowania danych.

Solidna platforma do przenoszenia, transformacji i automatyzacji danych zaprojektowana z myślą o radzeniu sobie z najbardziej złożonymi wyzwaniami dotyczącymi danych.
CloverDX Data Management Platform to solidna platforma do przesyłania, przekształcania i automatyzacji danych, przeznaczona do złożonych wyzwań związanych z danymi. CloverDX umożliwia firmom obniżenie kosztów uzyskania dostępu do danych i poprawę jakości danych poprzez automatyzację procesów, uwolnienie czasu programisty i rozwiązanie wyzwań związanych z danymi od A do Z w ramach jednej platformy. Zapewnia jedną doskonałą obsługę klienta dla klientów na całym świecie, dużych i małych, w branżach takich jak finanse, opieka zdrowotna, technologia, doradztwo. Dowiedz się więcej na temat produktu: CloverDX

Funkcje

  • Baza danych key-value store
  • Baza danych dokumentów
  • Baza danych wykresów
  • Kolumnowe bazy danych
  • Obiektowa baza danych