Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi

Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi pomaga organizacjom usprawnić procesy finansowe, administracyjne i operacyjne na cele komercyjne. Takie programy umożliwiają zarządcom nieruchomości tworzyć bazy danych nieruchomości, śledzić harmonogramy konserwacji, zarządzać umowami najmu, obliczać odestki za zwłokę itd.

Wyniki: 1 w

Rozwiązanie natywne dla chmury z integracjami ERP w celu usprawnienia codziennych operacji na rynku nieruchomości komercyjnych.
Nakisa Real Estate (NRE) to natywne dla chmury rozwiązanie zaprojektowane dla zespołów zajmujących się nieruchomościami komercyjnymi w celu usprawnienia codziennych operacji i lepszego zarządzania portfelem nieruchomości przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z ASC 842 i MSSF 16. Stworzone z myślą o logice CRE, rozwiązanie Nakisa zapewnia funkcje specyficzne dla branży: Uzgodnienie CAM, tabele płatności i czynszów, czynsz procentowy, raporty i pulpity nawigacyjne, daty krytyczne i inne. Dwukierunkowa integracja z ERP (SAP, Oracle itp.) zapewnia synchronizację i dokładność danych. Dowiedz się więcej na temat produktu: Nakisa Real Estate

Funkcje

  • Zarządzanie najmem
  • Portal najemców
  • Śledzenie czynszów
  • Obliczanie opłat za zwłokę
  • Rachunkowość