Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Elektroniczna dokumentacja medyczna dla lekarzy rodzinnych

Oprogramowanie EMR (elektroniczna dokumentacja medyczna) dla lekarzy rodzinnych pomaga świadczeniodawcom podstawowej opieki zdrowotnej i niezależnym lekarzon rodzinnym przechowywać dane dotyczące wszelkiego rodzaju pacjentów i pozwala pracownikom medycznym zapewniać kompleksową opiekę nad osobami i rodzinami. Oprogramowanie EMR dla lekarzy rodzinnych obejmuje funkcję dostępu i edycji wyników i danych pacjenta, śledzenia historii chorób w rodzinie i zarządzania wszystkimi operacjami finansowymi i z zakresu zaplecza administracyjnego.

Inteligentne oprogramowanie medyczne firmy Meditab to wielokrotnie nagradzana, kompleksowa platforma EHR do zarządzania praktyką i fakturowania.
System IMS (inteligentne oprogramowanie medyczne) obsługuje każdy etap procesu zapewniania opieki nad pacjentem, od zaangażowania pacjenta po telemedycynę, analizę praktyki, automatyczną rejestrację, koordynację opieki, raportowanie i wiele więcej. Jego wielospecjalistyczne funkcje, moduły i szablony zostały stworzone od podstaw, aby dostosować się do potrzeb ponad 40 specjalizacji. Dowiedz się więcej na temat produktu: Intelligent Medical Software

Funkcje

  • Planowanie zabiegów
  • Śledzenie immunizacji i alergii
  • Historia przyjmowania leków
  • Zarządzanie zleceniami laboratoryjnymi
  • Pomoc przy kodowaniu