Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Oprogramowanie do produkcji chemicznej

Oprogramowanie do produkcji chemicznej łączy zaawansowane oprogramowanie MRP z możliwością zarządzania chemikaliami w celu usprawnienia i optymalizacji produkcji chemicznej. Oprogramowanie do produkcji chemicznej zwykle jest wyposażone w funkcje śledzenia zapasów, kontroli jakości, zarządzania wymaganiami i planowania produkcji.

Produkcyjne oprogramowanie ERP zapewniające pełną widoczność. Zarządzaj wszystkimi ruchomymi częściami swojej firmy – zapasami, sprzedażą i nie tylko.
Katana to system ERP, który umożliwia Ci wgląd w stan Twojej firmy na żywo. Funkcje obejmują zarządzanie zapasami i produkcją na żywo, monitoring partii w celu kompleksowego śledzenia, aplikację Shop Floor umożliwiającą pełną kontrolę na poziomie hali produkcyjnej, otwarty interfejs API i rosnącą sieć partnerów handlowych. Główne funkcje planowania w czasie rzeczywistym automatyzują alokację zasobów w oparciu o priorytetowe zlecenia sprzedaży i integracje z usługami e-commerce, księgowości, rozwiązaniami CRM i raportowania, aby centralizować wszystkie kluczowe operacje biznesowe. Dowiedz się więcej na temat produktu: Katana Cloud Inventory

Funkcje

  • Zarządzanie materiałami
  • Kontrola inwentaryzacji
  • Zarządzanie formułami
  • Ustalanie harmonogramu produkcji
Opracowywanie i wdrażanie platformy MES do rejestracji danych dotyczących kontroli produkcji, planowania, jakości i utrzymania ruchu.
Produkty Mapex są pogrupowane w moduły funkcjonalne, które mogą pracować niezależnie, z bezpośrednią integracją z najpopularniejszymi systemami ERP (planowanie zasobów przedsiębiorstwa) oraz bezpośrednim połączeniem z niezbędnymi sygnałami maszyny i procesu. Pakiet produktów obejmuje większość potrzeb w zakresie sterowania zakładami, które pomagają zmodernizować fabryki do przemysłu 4.0. Dowiedz się więcej na temat produktu: Mapex

Funkcje

  • Zarządzanie materiałami
  • Kontrola inwentaryzacji
  • Zarządzanie formułami
  • Ustalanie harmonogramu produkcji