Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Systemy operacyjne

Systemy operacyjne służą do zarządzania oprogramowaniem na komputerach i urządzeniach mobilnych. Pozwalają na uruchamianie i przechowywanie danych, aplikacji, plików, programów i wielu innych. Systemy operacyjne są wyposażone w interfejs umożliwiający jednoczesne działanie aplikacji i pamięci wewnętrznej urządzenia, co pozwala na bieżące aktualizowanie systemu.

Filtruj wyniki (1)
Dostępne kraje
Kraje, w których produkt jest dostępny. Uwaga! Wsparcie klienta może nie być dostępne w tym kraju.
Polska: brak dostępnych produków
VxWorks to wysokowydajny system operacyjny działający w czasie rzeczywistym, zaprojektowany z myślą o tworzeniu bezpieczniejszych i bardziej niezawodnych aplikacji.
VxWorks to deterministyczny, oparty na priorytetach system RTOS (system operacyjny czasu rzeczywistego) z niskim opóźnieniem i minimalnym rozsynchronizowaniem. Został on zbudowany w oparciu o nowoczesną, przyszłościową architekturę, która pomaga szybko reagować na zmieniające się wymagania rynkowe i postępy technologiczne. VxWorks to jedyny RTOS obsługujący języki C++17, Boost, Rust, Python, pandas i inne, a także zoptymalizowany pod kątem krawędzi, zgodny z OCI silnik kontenerowy – umożliwiający korzystanie z języków, narzędzi i technologii, które najbardziej lubisz, aby wprowadzać innowacje tam, gdzie to ma największe znaczenie. Dowiedz się więcej na temat produktu: VxWorks

Funkcje

  • Aktualizacje systemów
  • Zarządzanie aplikacjami
  • Jądra
  • Bezpieczeństwo danych