Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Oprogramowanie SOAR

Oprogramowanie SOAR do integracji, automatyzacji i reagowania w zakresie bezpieczeństwa (SOAR software) zapewnia przedsiębiorstwom narzędzia do wykrywania zagrożeń i automatyzowania procesów reagowania na incydenty poprzez integrację danych.

Log360, kompleksowe rozwiązanie SIEM, które pomaga chronić wewnętrzne i zewnętrzne ataki bezpieczeństwa dzięki możliwości zarządzania logami.
Log360, zintegrowane rozwiązanie łączące ADAudit Plus i EventLog Analyzer w jedną konsolę, to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich wyzwań związanych z bezpieczeństwem sieci i zarządzaniem logami. Oferuje gromadzenie logów w czasie rzeczywistym, analizę, korelację, możliwości archiwizacji, które pomagają chronić poufne dane, zagrożenia bezpieczeństwa wewnętrznego i walkę z atakami zewnętrznymi. Aby pomóc w spełnieniu najważniejszych wymogów bezpieczeństwa, audytu i zgodności, dostarczanych jest w pakiecie ponad 1200 predefiniowanych raportów kryteriów i ostrzeżeń. Dowiedz się więcej na temat produktu: ManageEngine Log360

Funkcje

  • Informacje poufne o zagrożeniach
  • Automatyzacja procesów/przepływu pracy
  • Ostrzeżenia o ryzyku
  • Integracje z podmiotami zewnętrznymi
Proaktywnie identyfikuj kampanie zagrożeń, usprawniaj operacje bezpieczeństwa, redukuj fałszywe alarmy i poprawiaj MTTD (średni czas do wykrycia) i MTTR (średni czas do rozwiązania).
UnderDefense MAXI to natywna dla chmury platforma Security-as-a-Service SOAR (technologia orkiestracji zabezpieczeń, automatyzacji i reagowania) zaprojektowana dla zespołów bezpieczeństwa każdej wielkości w celu ustalania priorytetów i reagowania na incydenty bezpieczeństwa, zmniejszenia obciążenia analityków dzięki ponad 1500 wstępnie zbudowanym regułom korelacji, usprawnienia śledzenia incydentów i zarządzania nimi oraz zmniejszenia liczby fałszywych alarmów w środowiskach chmurowych, hybrydowych i lokalnych. Dowiedz się więcej na temat produktu: UnderDefense MAXI

Funkcje

  • Informacje poufne o zagrożeniach
  • Automatyzacja procesów/przepływu pracy
  • Ostrzeżenia o ryzyku
  • Integracje z podmiotami zewnętrznymi