Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Oprogramowanie ESB

Oprogramowanie ESB to warstwa architektury IT, umożliwiająca wewnętrzne przesyłanie danych, przekierowywanie wiadomości i integrację między aplikacjami.

Rozwiązanie nowej generacji Managed File Transfer, EDI Application Integration do zarządzania transferem plików z obsługą funkcji bezpiecznego przesyłania wiadomości.
ArcESB zapewnia niezbędne narzędzia do łatwej automatyzacji procesów o krytycznym znaczeniu dla biznesu, dzięki czemu jest wystarczająco mocny, aby sprostać złożonym wyzwaniom integracyjnym i wystarczająco elastyczny, aby skalować go w miarę zmieniających się potrzeb. Funkcje obejmują: * certyfikat Drummond AS2 od 2004 roku, * rozszerzalny transfer zarządzanych plików. Bezpieczne funkcje komunikacji, w tym SFTP, FTPS, FTP, OFTP i inne. * interaktywne mapowanie i tłumaczenie między EDIFACT, X12, IDoc (SAP), XML, JSON i CSV; * całkowicie bezpłatny do użytku przez jednego partnera. Dowiedz się więcej na temat produktu: CData Arc

Funkcje

  • Zarządzanie integracjami
  • Wzorce integracji przedsiębiorstw (EIP)
  • Integracja aplikacji w przedsiębiorstwie
  • Elektroniczna wymiana danych
Marjory to kompleksowe rozwiązanie middleware do integracji danych, które w ekonomiczny sposób upraszcza złożone przepływy pracy.
Marjory to kompleksowe rozwiązanie middleware do integracji danych, które w ekonomiczny sposób upraszcza złożone przepływy pracy. Dzięki intuicyjnej platformie można szybko wdrożyć projekt integracji danych. Platforma obejmuje ETL (wyodrębnij, przekształć, załaduj), ESB (magistrala usług dla przedsiębiorstw), BPM (zarządzanie procesami biznesowymi), RPA (robotyczna automatyzacja procesów), iPaaS (integracyjnej platformy jako usługi) i organizację w oparciu o zdarzenia, eliminując potrzebę korzystania z wielu narzędzi i usprawniając proces zarządzania danymi. Marjory umożliwia rozwój firmy, jednocześnie łatwo dostosowując się do zmieniającego się krajobrazu technologicznego. Dowiedz się więcej na temat produktu: Marjory

Funkcje

  • Zarządzanie integracjami
  • Wzorce integracji przedsiębiorstw (EIP)
  • Integracja aplikacji w przedsiębiorstwie
  • Elektroniczna wymiana danych