Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Tworzenie NFT

Oprogramowanie do tworzenia NFT umożliwia kodowanie zasobów cyfrowych, takich jak sztuka cyfrowa, utwory audio, wideo, GIFy oraz gry w NFT (niewymienne tokeny), które są zapisywane w blockchainie w celu sprzedaży, obrotu lub wymiany. Tego rodzaju platformy zazwyczaj oferują narzędzia do tworzenia sztuki cyfrowej, dostęp do rynków NFT i obsługę różnych sieci blockchain.

Wybierz interfejs Wallet API, aby przejąć pełną kontrolę nad UX (doświadczeniem użytkownika) lub widżetem, aby przekazać jego operatorom odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zgodność z przepisami.
Produkty portfelowe i NFT (niezbywalne tokeny), które płynnie integrują się z projektem blockchain. Zapewnia deweloperom i użytkownikom infrastrukturę do zarządzania ich cyfrowymi zasobami w najczęściej używanych łańcuchach blockchain. Zacznij od łatwego do zintegrowania widżetu. Możesz też wybrać interfejsy API (interfejs programowania aplikacji) portfela, jeśli potrzebujesz niestandardowego rozwiązania dla swojego projektu. Jedno konto do zarządzania wszystkimi cyfrowymi elementami w 13 łańcuchach blockchain. W tym NFT. Wdrażaj bezpiecznie swoich użytkowników w 5 sekund za pośrednictwem poczty e-mail lub mediów społecznościowych. Rozwiązaniu zaufało już ponad trzy miliony posiadaczy cyfrowych portfeli. Dowiedz się więcej na temat produktu: Venly

Funkcje

  • Narzędzia CAD
  • Importowanie/eksportowanie treści
  • Obsługa blockchain
  • Wybijanie NFT