Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Systemy informacji laboratoryjnej (LIS)

Laboratoryjne systemy informacyjne (LIS) wspomagają szpitale i laboratoria w rejestrowaniu, zarządzaniu i raportowaniu danych, takich jak zakażenia, szczepienia i stan leczenia pacjentów.

Przystępny cenowo system LIS idealny dla gabinetu lekarskiego (400 $/miesiąc) lub laboratorium handlowego (750 $/miesiąc). Interfejsy HL7 dla EMR i laboratorium referencyjnego.
Przystępny cenowo system LIS jest dostępny jako rozwiązanie wewnętrzne lub internetowe. Idealny dla gabinetu lekarskiego lub laboratorium handlowego. Interfejsy HL7 dla EMR i laboratoriów referencyjnych. Opłata 400 $ miesięcznie obejmuje 3 interfejsy analizatora i wsparcie w godzinach od 8:00 do 17:00. Wersja Commercial Lab ma cenę 750 $ miesięcznie. Pakiet zgodności CLIA ułatwia przestrzeganie wymogów regulacyjnych. Łatwa w użyciu aplikacja może być zainstalowana w ciągu jednego dnia i dostępna jest możliwość szkolenia internetowego. System LIS można łatwo skonfigurować tak, aby spełniał dokładne wymagania dotyczące analizatora i przepływu pracy. Dowiedz się więcej na temat produktu: Apex LIS

Funkcje

  • Zarządzanie dokumentacją pacjentów
  • Ścieżka audytowa
  • Zarządzanie przepływami pracy
  • Zarządzanie próbkami
CGM SCHUYLAB to łatwy w użyciu, oparty na ikonach system LIS (laboratoryjny system informacyjny), który łączy się z narzędziami i oferuje obsługę fakturowania oraz obsługę wielu języków.
CGM SCHUYLAB to w pełni funkcjonalny system informacji laboratoryjnych, który działa na dowolnym systemie operacyjnym opartym na systemie Windows. CGM SCHUYLAB oferuje znany interfejs oparty na ikonach, który łączy się z aparatami, monitoruje kontrolę jakości, kompiluje arkusze robocze i dzienniki dzienne oraz drukuje skonsolidowane raporty pacjentów. CGM SCHUYLAB może komunikować się z systemem biurowym lub HIS (system informacji zdrowotnej) za pomocą protokołu HL7 (poziom zdrowia 7). Dostępne są bezpośrednie fakturowanie Medicare/Medicaid, wsparcie w wielu językach, kontrola konieczności medycznej, cytologia i mikrobiologia. Dowiedz się więcej na temat produktu: CGM SCHUYLAB

Funkcje

  • Zarządzanie dokumentacją pacjentów
  • Ścieżka audytowa
  • Zarządzanie przepływami pracy
  • Zarządzanie próbkami