Od 15 lat pomagamy firmom
w wyborze lepszego oprogramowania

Siedziba firmy Capterra

Oprogramowanie może pomóc oszczędzać czas i rozwiązywać problemy, ale czasem trudno jest stwierdzić, które rozwiązanie najlepiej się sprawdzi. Właśnie w tym może pomóc Capterra.

Przeglądaj katalogi oprogramowania

Jak możemy Ci pomóc?

Capterra to porównywarka oprogramowania, nie jesteśmy właścicielami żadnego prezentowanego oprogramowania. Pytania dotyczące cen i specjalistycznych wycen należy kierować bezpośrednio do dostawcy oprogramowania. Dane kontaktowe dostawców oprogramowania można znaleźć na ich stronie internetowej, korzystając z odnośnika w ich profilu utworzonym przez Capterra. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas na adres [email protected]

Capterra to porównywarka oprogramowania. Nie jesteśmy właścicielami żadnego prezentowanego oprogramowania. Pytania dotyczące funkcjonalności oprogramowania, jego zgodności czy wdrażania należy kierować bezpośrednio do dostawcy oprogramowania. Dane kontaktowe dostawców oprogramowania można znaleźć na ich stronie internetowej, korzystając z odnośnika w ich profilu utworzonym przez Capterra. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas na adres [email protected]

Capterra to platforma samoobsługowa, na której umieszczamy wytyczne, jak znaleźć najlepsze oprogramowanie, które zaspokoi potrzeby użytkowników. Zapoznaj się z naszym filmem instruktażowym, aby uzyskać wytyczne lub rozpocznij już teraz wyszukiwanie oprogramowania, korzystając z powyższego paska wyszukiwania. Możesz zawęzić wyniki wyszukiwania, używając filtrów po lewej stronie i wybrać któregoś z tysięcy naszych dostawców, aby dowiedzieć się więcej. Porównaj nawet cztery programy, jeden obok drugiego, aby poznać główne różnice między nimi. Aby uzyskać więcej informacji na temat wybranego oprogramowania, skontaktuj się bezpośrednio z dostawcą.

Możesz wystawić recenzję dowolnego oprogramowania, wyszukując produkt, który chcesz zrecenzować poprzez kliknięcie przycisku „Napisz recenzję”. Akceptujemy recenzje przesyłane w języku miejscowym używanym w kraju użytkownika. Dodatkowo wszystkie zagraniczne recenzje będą dysponować przyciskiem „Tłumacz”, dzięki któremu użytkownicy będą mogli przetłumaczyć je na odpowiedni język. Jako neutralna platforma publikująca treści, polegamy na tym, że nasi recenzenci przekazują dokładne i uczciwe informacje na temat swych doświadczeń z oprogramowaniem. Więcej informacji na temat naszych recenzji znaleźć można tutaj: Recenzje – strona z często zadawanymi pytaniami.

Capterra to porównywarka oprogramowania. Nie jesteśmy właścicielami żadnego prezentowanego oprogramowania. Jeśli chcesz anulować opłaconą subskrypcję, skontaktuj się bezpośrednio z dostawcą oprogramowania. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas na adres [email protected]

Capterra to porównywarka oprogramowania. Nie jesteśmy właścicielami żadnego prezentowanego oprogramowania. Pytania dotyczące niespodziewanych opłat lub kwestii finansowych należy kierować bezpośrednio do dostawcy oprogramowania. Dane kontaktowe dostawców oprogramowania można znaleźć na ich stronie internetowej, korzystając z odnośnika w ich profilu utworzonym przez Capterra. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas na adres [email protected]

Capterra pomaga firmom z całego świata znaleźć odpowiednie oprogramowanie, które zaspokoi ich potrzeby. Założona w 1999 r. firma Capterra oferuje globalne produkty, recenzje zweryfikowanych użytkowników, niezależne badania oraz dostosowane do potrzeb narzędzia do porównywania programów, dzięki którym ponad pięć milionów nabywców na rynku może mieć pewność, że co miesiąc otrzymuje optymalną obsługę.

Zacznij od prośby o zamieszczenie bezpłatnego podstawowego ogłoszenia lub dowiedz się więcej na temat naszej oferty i otrzymaj wycenę ogłoszenia premium. Jeśli potrzebujesz pomocy, wyślij nam e-mail na adres [email protected].

Zacznij działać i dowiedz się więcej na temat naszych ogłoszeń premium tutaj. Jeśli potrzebujesz pomocy, wyślij nam e-mail na adres [email protected].

Możesz uzyskać dostęp do profilu i zaktualizować go pod kartą ogłoszeń na portalu dla dostawców GDM. Jeśli nie znasz swoich danych uwierzytelniających, skontaktuj się bezpośrednio ze swoim opiekunem klienta. Jeśli nie wiesz, kto jest Twoim opiekunem klienta, skontaktuj się z [email protected], aby uzyskać pomoc i wsparcie.

Dane uwierzytelniające wysłano w e-mailu po utworzeniu ogłoszenia. Sprawdź skrzynkę odbiorczą. Jeśli nie znasz swoich danych uwierzytelniających, skontaktuj się bezpośrednio ze swoim opiekunem klienta. Jeśli nie wiesz, kto jest Twoim opiekunem klienta, skontaktuj się z [email protected], aby uzyskać pomoc i wsparcie.

Możesz uzyskać dostęp do wskaźników skuteczności kampanii w karcie Informacje na portalu dla dostawców Gartner Digital Markets. Bardziej zaawansowaną analizę skuteczności i optymalizacji można uzyskać, kontaktując się bezpośrednio ze swoim opiekunem klienta. Jeśli nie wiesz, kto jest Twoim opiekunem klienta, kliknij sekcję FAQ na temat konta na portalu dla dostawców Gartner Digital Markets.

Siedziba firmy Capterra

1201 Wilson Blvd
9th Floor
Arlington, VA 22209

Biuro lokalne


[email protected]